Bilkom yeni iletişim ajansını seçti

Bilkom'un yeni iletişim ajansı belli oldu.

"Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu" anlayışıyla son teknoloji ürünleri Türkiye ile buluşturan ve teknoloji yoluyla hayatı dönüştürmeyi hedefleyen Bilkom’un iletişim çalışmalarını desiBel Ajans üstlendi.

İşbirliği kapsamında desiBel Ajans; Apple, Huawei, Razer, TCL, Fitbit (Google), DJI Enterprise, Meross ve Hypergear gibi dünyanın lider teknoloji markalarını tüketiciyle buluşturan Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) dağıtıcısı Bilkom’un kurumsal ve marka iletişim çalışmalarını yürütecek.

desiBel Ajans’ın hizmet verdiği markaların arasında; SOCAR Türkiye, Togg, Mondelez International Türkiye, Hayat Holding, Hayat, Huawei, Sanofi, Riot Games, Teknosa, Sodexo, Atasay, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Kredi Kayıt Bürosu, Vakıf Katılım, Kredi Garanti Fonu, Intercity, Sigortam.net, BSH, TGA (Turizm Geliştirme Ajansı), Ak Yatırım, Hangi Kredi, BinBin, İGE bulunuyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir