Beymen'in yeni reklam filmi yayında

Beymen'in yeni sezon için hazırlanan reklam kampanyası "Volume Up" yayınlandı.

Beymen, yeni sezon kampanyası “Volume Up” ile hayatı bir sahne olarak konumlandırıyor ve bizi bu sahnede kendimizi özgürce, cesurca, yüksek sesle ifade etmeye davet ediyor. 

New York merkezli fotoğrafçı An Le tarafından fotoğraflanan Volume Up kampanyası, i-D Magazine’den Vogue’a, kadar birçok dergide kapak ve moda çekimlerinde yer aldı.

Volume Up kampanyası ile özgün deneyimlerin peşine düşerek ilham vermeyi, yeni mevsimi enerjisi yüksek optimist bir ruh haliyle karşılamak için motivasyon yaratmayı amaçladıklarını söyleyen Beymen Group Pazarlama ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Elif Göktaş, "Yeni sezonda tüm modaseverleri hayatı bir sahne, yaşadığımız her anı ise bir performans olarak görmeye; içimizdeki ışığı yansıtmaktan, kendimizi olduğumuz gibi ortaya koymaktan çekinmeyerek birbirimizin ilham kaynağı olmaya davet ediyoruz. Tarzımızla, duruşumuzla, hayata bakış açımızla kendimizi ifade edeceğimiz ve fark edileceğimiz bu sezon, her anımız izlenmeye değer bir performans olacak. Kendimizi sınırlamadan özgürce, cesurca, yüksek sesle ortaya koyacağımız ışıl ışıl bir sonbahar-kış için Volume Up ile herkesi bu performansa dahil olmaya ve kendilerinin en iyi versiyonunu sergilemeye çağırıyoruz" açıklamasında bulundu.

Reklamveren: Beymen 

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Fotoğrafçı: An Le

DOP: Brian Beckwith 

Modeller: Coco Rocha & Jon Kortajarena

Stylist: Konca Aykan

Stylist Asistanları: Juli Molnar & Joseph Ecorchard

Kampanya Şarkısı: Joan Jett & the Blackhearts/ I Love Rock’n Roll (Hey Douglas re-aranjmanı)

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir