Beşiktaş Yeni Formalarını "Bizim Yolumuz Başka" Kampanyasıyla Tanıttı

Takımların 2019-2020 sezonu için tasarlanan formaları taraftarlar tarafından heyecanla bekleniyordu. Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde tasarımlardan ufak da olsa paylaşımlar görüyorduk fakat forma tanıtımını ilk Beşiktaş Jimnastik Kulübü gerçekleştirdi.

Yayınladığı tanıtım filminde "Bizim Yolumuz Başka" temasını kullanıyor. Tanıdık yüzlerin kullanıldığı tanıtım filminde Beşiktaş Jimnastik Kulübü taraftarlarının karakter özelliklerinden ve farklılıklarından bahsediliyor. YouTube fenomeni Reynmen, oyuncu Zeynep Çamcı ve BJK’nin yeni teknik direktörü Abdullah Avcı gibi isimlerin yer aldığı tanıtım filminin arka plan müziği ise motive edici bir hava katıyor. Oyuncu Serkan Keskin’e ait olan dış ses: ‘Onlar, kendi yolundan gidenler’, ‘Başkadır hayata bakışları’, ‘Yoluna taş koyanların bile efendicedir dik duruşları’ gibi sözlerle Beşiktaş taraftarının özelliklerinden bahsediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=dxmmduW76Gc

Künye

Reklamveren: BJK

Reklamveren Yetkilisi: Umut Kutlu, Oğuz Taftalı, Seda Savran

Reklam Ajansı: Muhabbet

Yaratıcı Yönetmen: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal

Stratejist: Sedcan Altundal

Prodüksiyon Şirketi: Caravan Films

Yönetmen: Şahin Altuğ

Post Prodüksiyon: Bando

Dış Ses: Serkan Keskin

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir