Bepanthol Baby'nin yeni yüzü Hazal Kaya ve Ali Atay

Bepanthol Baby’nin yeni reklam kampanyası Hazal Kaya ve Ali Atay çiftiyle ekranlarda.

Bepanthol Baby, portföyünü yeni marka elçileri Hazal Kaya ve Ali Atay çiftiyle tanıttı. Çift, “pişiği bekleme, önle” mesajıyla kamera karşısına geçti. Çiftin uykusuz gecelerinden sıcak aile anlarına ebeveynlik deneyimlerini ekrana taşıyan filmin müziğini de Hazal Kaya ve Ali Atay seslendiriyor. Duman’ın ünlü şarkısı “Elleri Ellerime” eşliğinde aile sıcaklığı, pişiği beklemeden önlemenin yarattığı mutluluk ekranlara taşınıyor.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem’in yanında Bepanthol Baby Nemlendirici Vücut Kremi ve Bepanthol Baby Vücut Şampuanı’nı ekleyen marka, pişikle beraber artık bebek cilt bakımı için de ürünler sunuyor.

Hazal Kaya ve Ali Atay’ın mutlu aile anlarından geçmiş anılara yolculuk yapılan filmde, bebeklik sürecinin pişiğin yarattığı huzursuzluk ve cilt kuruluğu gibi durumlarla gölgelenmeyecek kadar kıymetli olduğu anlatılıyor. Bepanthol Baby ürün ailesiyle tanışmadan önce hoşnutsuz anlar, uykusuz geceler yaşayan Hazal ve Ali, pişiği beklemeden önlemenin ve cilt kuruluğu için bakım yapmanın önemine değiniyor. Ebeveynliğin toplumsal cinsiyet eşitliği doğrultusunda aktarıldığı filmde anne baba rollerinin kalıpları da yıkılarak bebek bakımında eşit iş bölümünün altı çiziliyor. Hazal Kaya ve Ali Atay’ın Duman müzik grubunun meşhur şarkısı “Elleri Ellerime”yi yorumladığı reklam filminin yönetmen koltuğunda Duncan Christie’in oturuyor. 

Künye 

Reklamveren: Bayer / Bepanthol Baby

Reklamveren Yetkilileri: Tuna Demiralp, Tuğçe Naz Güngör, İlker Tanrıöğer, Büşra Küccük, Alara Mutlu, Serra Şahin, Naz Acar Çolakoğlu, Açelya Çetintaş, Emre Atçakan 

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil- MRA

Reklam Ajansı: MullenLowe Istanbul

Yönetici Kreatif Direktör: O. Nadir Aydın

Metin Yazarı: Kübra Demirkaya

Art Direktör: Sedef Karakaş Taşdöğen

Ajans Prodüktörleri: Tuğrul Karadeniz, Seçkin Alp

Stratejik Planlama Ekibi: Yusuf Muslubaş, Alper Çetik

Müşteri İlişkileri Ekibi: Ceyda Coşkun, Ceren Kaban, Melis Çiçek, Siminsu Sevgikuranlar

Dijital Ekip: Ceren Kaplan, Bartu Kafa, Mete Kır, Onur Can Kaba

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Duncan Christie

Görüntü Yönetmeni: Simon James Turnbull

Prodüktörler: Ender Sevim, Merve Yalçınkaya, Öykü Aytulun, Ekim Karakoç

Post Prodüksiyon: Roots Production

Post Production Coordinator: Sema Açıkgöz

Dijital Ajans: Oliver

Medya Ajansı: Mediacom

İletişim Ajansı: Sobraz

Müzik: 25m2

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir