Bayramlar var iyi ki

LC Waikiki'nin yeni reklam filmi yayında.

LC Waikiki’nin “Bayramlar Var İyi Ki” mesajıyla bayramların hayatımıza kattığı değerleri vurguladığı yeni reklam filminde, bir ailenin bayram coşkusuna tanık oluyoruz. Her aile bireyi için LC Waikiki’nin hazırladığı şık parçalardan oluşan bayramlıklar vurgulanırken, ailenin küçük çocuğunun hediyeleşme ve bayramlaşma heyecanı öne çıkıyor. 

LC Waikiki’nin bayramlık koleksiyonundaki her yaştan ve her tarza hitap eden ürünleri, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonunu sürdürürken, marka bu kampanyasıyla bayramların bir araya gelme, paylaşma, sevgi ve mutluluk dolu anlar yaşama fırsatı sunduğunu da hatırlatıyor. Yeni bayram filmi ile yepyeni bir yolculuğa çıkan LC Waikiki, reklam filminde yer alan aile üyelerini bir yıl boyunca yürüteceği tüm iletişim kampanyalarında kullanacak. 

Rafineri Reklam Ajansı'nın imzasını taşıyan yeni reklam filmine, marka adının neşeli ve samimi bir ifadeyle notalara döküldüğü, akıllarda yer eden LC Waikiki reklam müziği eşlik ediyor. 

Künye

Kreatiften Sorumlu Kurucu Ortak: Ayşe Bali

Kreatif Direktör: Gizem Şengüler

Kreatif Group Head: Emel Karadeniz

Metin Yazarı: Aleyna Korkmaz

Ajans Başkan Yardımcısı Strateji: Can Çalışkan

Stratejik Planlama Ekibi: İpek Kardeşler, Ezgi Cumur

Ajans Başkan Yardımcısı Müşteri İlişkileri: Erbek Onur

Müşteri İlişkileri Ekibi: Canan Akyıl, Ceylan Kocagil, Gamze Öksüz

Head Of Production: Açelya Ülkümen

Prodüksiyon Ekibi: Eralp Cankır, Pırıl Akıncı

Reklamveren Yetkilileri: Sinem Yılmaz, Vedya Ventura Güner, Beyza Selçuk, Ece Lara Alanyalı, Ece Özkapitan, Büşra Sarıman

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir