Bayer'de üst düzey atama

Bayer'in Tüketici Sağlığı Türkiye Pazarlama Direktörü belli oldu.

Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörlüğü rolünü Eylül 2022’den bu yana 9 aydır vekaleten yürüten Tuna Demiralp, 1 Mayıs 2023 itibarıyla Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Pazarlama Direktörü olarak atandı. 

2003’te Marmara Üniversitesi’nde lisans eğitiminden sonra işletme yüksek lisansını da 2008 yılında aynı üniversitede tamamlayan Demiralp, 2011 yılında Bayer’e katıldı ve Bayer Tüketici Sağlığı’nın ürün portföy dönüşümünde önemli bir adım olan “OTC Geçiş Projesi”nin liderliğini üstlendi. Tuna Demiralp, Dermatoloji kategorisi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında pazarlama alanında bir çok farklı kategoride görev aldı ve markaların başarıyla büyümelerine katkı sağladı. İsviçre’de “Global Marka Liderliği”, Güney Afrika’da “Pazarlama Direktörlüğü” görevlerinin yanı sıra, “Güney Avrupa – Komite Liderliği” ve “Afrika – Inovasyon Proje Liderliği” gibi önemli global ve bölgesel roller üstlendi. Demiralp, kariyeri boyunca farklı pazarlarda edindiği tecrübeyle, pazarlama alanında saygı duyulan yarışmalar tarafından ödüllendirilmiş pek çok projede yer aldı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir