Balparmak'a yeni pazarlama direktörü

Balparmak'ın yeni pazarlama direktörü belli oldu

Balparmak’ın yeni Pazarlama Direktörü Didem Doğan oldu.

Balparmak'ta Pazarlama Direktörü olarak görev yapacak olan Didem Doğan markanın; pazarlama, kurumsal iletişim ve ticari pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İşletme mezunu olan Didem Doğan, profesyonel iş hayatına Doğuş Otomotiv pazarlama bölümünde başladı. Pazarlama alanında yaklaşık 25 yıllık iş deneyimine sahip olan Doğan, Sagra Gıda ve Ülker şirketlerinde gıda alanında öncü olan bir çok markaya liderlik etti. Ülker ana markadan sorumlu pazarlama direktörü olarak kurumsal marka yönetimi ve kurumsal ilişkiler alanında görev yaptı. Balparmak ailesine katılmadan önce Yıldız Holding bünyesinde yer alan üretim şirketi Atademir Gıda Genel Müdürü olarak sıcak içecek ürünlerinin üretim süreçlerini ve pazarlama faaliyetlerini yönetiyordu. Doğan yeni atama ile birlikte Balparmak'ta pazarlama direktörü olarak görevlerini yürütrecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir