Avon Türkiye’den Avon Global’e transferler

Avon Türkiye’den Avon Global’e önemli atamalar gerçekleşti.

Avon Global’in yeni yerel pazar ekip yapılanması olan ‘Tek Avrupa’ modeli pazarlama operasyonunun başına, Avon Türkiye & Kuzey Afrika ve Distribütor Pazarlardan sorumlu Ticari Pazarlama Direktörü Özlem Çitçi getirildi. 

Avon Türkiye’de Strateji ve Çoklu Kanal Direktörü olarak görev yapmakta olan Tuğba Kılıçkaya Göçtü ise Global Perakende Kanal Lideri olarak atandı. Markanın mağazalaşma ve perakende alanında önemli payı olan kişilerden Tuğba Kılıçkaya Göçtü, yeni görevinde Avon Global’in perakende stratejisinin oluşturulması ve uygulanmasına liderlik edecek. Tuğba Kılıçkaya, yeni görevinin yanı sıra Avon Türkiye’nin Strateji Liderliği rolünü sürdürmeye ve Liderlik Ekibi’nde yer almaya devam edecek. 

Avon Global’deki yeni görevlendirmeler sonrası Avon Türkiye & NAME & Distribütor Pazarlardan sorumlu Ticari Pazarlama Direktörü de Başak Gündoğdu oldu. Başak Gündoğdu, Alimar’da Satınalma ve Kalite alanlarında, Carrefour’da Ürün Yönetiminde ve Rossman’da Kategori Yönetiminde çeşitli görevlerde bulundu. Avon’a Aralık 2016’da katıldı. Analitik, Gelir Yaratımı, Cilt Bakımı Kategorisi Liderliği sonrası aldığı Parfüm Kategorisi liderliği rolünde hızlı bir büyüme ivmesi ile parfümde pazar payı kazanımını sağladı. Kasım 2022’den bu yana Kampanya Planlama ekibinin liderliğini yürüten Başak Gündoğdu, pek çok zorlu ve kritik ticari projeye liderlik etti ve üstlendiği görevlerde önemli katkılar yarattı. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir