Atari, Oyunculara Özel Bir Otel Açıyor

Bu senenin başında sizlere Atari'nin oyun otelleri ile geri döneceğinden bahsetmiştik. 90'ların efsane markası Atari bu otelleri gerçekleştirebilmek için inovasyon ve strateji ajansı GSD Group ve Gensler mimarlık şirketiyle bir araya geldi. Atari bu iş birliği ile klasik ve modern video oyun kültürünü, otel deneyimi ile birleştirmeyi amaçlıyor.

Mimarlık firması Gensler tarafından tasarlanan fütüristik tasarımlar otellerin nasıl görüneceğine dair ipuçları içeriyor. Tasarımdaki çizimler, video oyunlarından ilham alıyor ve Atari'nin ikonik Fuji logosunu üç boyutlu bir hale getiriyor.

https://www.instagram.com/p/CGiGJ7zDc50/

The Architect's Newspaper'a yapılan açıklamalara göre, Atari Hotels'in odaları, büyük bilim kurgu hikayelerinden esinlenecek. Otelde retro oyun salonları ve sürükleyici eğlence alanlarının yanı sıra yetişkinler için de farklı restoranlar ve barların olacağından bahsedildi. Çarpıcı video oyunu deneyimleri sunmak için tasarlanan bu otel, aynı zamanda bir e-spor salonu, deneyimsel eğlence, karma gerçeklik ve dijital stüdyoları da bünyesinde barındıracak.

https://pazarlamasyon.com/salgin-doneminde-e-spor-oyunlarinin-satislari-63-artti/

Atari Hotels'in, e-spor hayranları ve içerik oluşturucuları için benzersiz bir turizm deneyimi sunması planlanıyor. Video oyunlarının ve eğlencenin geçmişini, bugününü ve geleceğini mükemmel bir şekilde harmanlayarak otellere yansıtacaklarını dile getiren Gensler, konukların bu deneyimi keyifle yaşayabilmesi için elinden geleni yapıyor.

https://www.instagram.com/p/CGaXrbqnm08/

Retro fütürizm, pop kültürü ve nostalji temalarını bir araya getiren Atari Hotel's, tüm aile için mükemmel bir deneyim sunacak gibi gözüküyor. Atari Hotels'in ilk şubesinin 2022 yılında Las Vegas'ta açılması planlanıyor. Sonra da Phoenix, Arizona ve Nevada geliyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir