Artiwise bilgiyi sanatla buluşturdu

Yapay zekâ ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlayan Artiwise, 14 Kasım'da düzenlediği müşteri deneyimi etkinliğinde bilgiyi sanatla buluşturdu.

14 Kasım'da, yapay zekâ ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlayan Artiwise, mevcut müşterilerini özel bir toplantıda ağırladı.

2015 yılında kurulan ve müşteri deneyiminde fark yaratan Müşterinin Sesi Analizi Platformu'nu geliştiren şirket, metin ve ses kayıtlarını anlamlı bilgilere dönüştürerek ve müşteri duygularını ve problemlerin kök nedenlerini tespit ederek müşteri memnuniyetini etkileyen alanlarda aksiyon önerileri sunuyor.

Toplantıda otomotivden finansa kadar farklı sektörlerdeki Artiwise kullanıcıları, Artiwise platformunun sunduğu avantajları, başarılı uygulamaları ve bu yenilikçi teknolojilerin iş süreçlerine nasıl entegre edildiğini paylaştılar. Ayrıca, katılımcılar şirketin en son güncellemeleri ve yenilikleri hakkında da bilgi edindiler.

Günün sonunda Artiwise misafirleri DasDas'ta sahnelenen Şener Şen'in başrolde olduğu "Zengin Mutfağı" adlı tiyatro oyununu izleyerek keyifli bir akşam geçirdiler. Artiwise Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Tanel Temel, "Müşterilerimizin Artiwise Müşterinin Sesi Platformunu nasıl kullandıklarını duymak ve onların deneyimlerinden öğrenmek bizim için çok değerli. Bu etkinlik, müşterilerimiz arasında bilgi alışverişi yapmak ve Artiwise topluluğunu daha da yakınlaştırmak için benzersiz bir fırsat sundu. Artiwise’ın 2024 yol haritasını da aktardığımız etkinliğimizi günün sonunda sanatın evrensel diliyle buluşturarak taçlandırdık." açıklamasında bulundu.

Bilgi ve sanatın buluştuğu gün: Artiwise müşteri deneyimi etkinliği
2015’ten bu yana Artiwise, sürdürebilir müşteri memnuniyeti ve bağlılık yönetimi alanında yapay zekâ ve doğal dil işleme teknolojilerinde ülkemizde başarılara imza atarken, 14 Kasım'da müşterilerine özel düzenlediği etkinlikte bilgiyi sanatla buluşturdu. Müşteri yorumları ve konuşma kayıtları gibi metin verileri ve ses kayıtlarını anlamlı bilgilere dönüştürerek yapay zekâ ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine misyon edinmiş Artiwise’ın müşterileri, bu özel etkinlikte başarı hikâyelerini ve yenilikçi uygulamalarını diğer kullanıcılarla paylaştı. Gündüz teknoloji ve bilgi alışverişiyle dolu oturumların ardından, akşam Şener Şen'in başrolde olduğu "Zengin Mutfağı" adlı tiyatro oyunuyla sanatın büyüsüne tanıklık edildi. Artiwise, bu etkinlikle hem teknolojik liderliğini hem de kültür ve sanata olan derin bağlılığını sergiledi.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir