Artık NFT cüzdanınızı Twitter profil fotoğrafınıza bağlayabileceksiniz

Twitter Blue'nun uzun süredir üstünde çalıştığı NFT profil resimler nihayet işleyişe geçti. Eğer bir NFT cüzdanınız varsa onu Twitter profil fotoğrafınıza bağlayabileceksiniz.

Twitter, Eylül ayında, NFT cüzdanı olanların kimliklerini doğrulayabilmesi için bir yöntem geliştireceğini dile getirmişti. Geçtiğimiz gün Twitter Blue, resmi Instagram hesabından bu özelliğin yayınlandığını bizzat duyurdu.

Twitter kullanıcıları NFT cüzdanlarını hesaplarına bağladıkları taktirde, profil resimlerinin çerçevesinin altıgen bir şekil aldığını gördüler. Bu güncellemenin sayesinde Twitter kullanıcıları NFT projelerine bakarken güvenilir olup olmadığını kolayca anlayabilecekler. Diğer bir yandan ise sizinle blokchain ile ilgili iletişime geçen kişilerin, doğrulanmış bir hesaba sahip olup olmadıklarını hızlıca anlayabileceksiniz.

Diğer bir özellik de, NFT profil resimlerinin üzerine tıkladığınız taktirde, hesabına baktığınız kişinin NFT koleksiyonunu, NFT'lerini yayınladığı platformu ve enderlik seviyesi gibi hızlı bir şekilde birçok bilgi edinebiliyorsunuz.

artik-nft-cuzdaninizi-twitter-profil-fotografiniza-baglayabileceksiniz

Bazı Twitter kullanıcılarını üzebilecek bir noktaya da değinmek gerek. Twitter Blue bu özelliği, şu an için sadece iOS kullanıcılarının yararlanabileceği şekilde geliştirdi. En kısa zamanda Android kullanıcılarının da bu özellikten faydalanabileceği düşünülüyor.

Bu Twitter için küçük ama NFT'nin sosyal medya platformlarına entegre olması adına büyük bir adım. Bu entegrasyon ile önümüzdeki dönemlerde sosyal medya platformları üzerinden NFT ile çok daha fazla işlem yapılabilecek gibi gözüküyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir