Arçelik 9 yeni mağaza ile yatırımlarına devam ediyor

Müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımıyla perakendeye yeni bir soluk getiren Arçelik, yaptığı dokuz yeni mağaza yatırımı ile faaliyetlerine devam ediyor.

Türkiye’nin lider ev teknolojileri markası Arçelik, 1500’den fazla mağazadan oluşan bayi ağına müşterilere özel bir deneyim sunan 9 yeni nesil mağaza daha ekleyerek perakende sektöründe öncü rol üstlenmeye devam ediyor. Arçelik mağazaları; yenilikçi tasarımı ve ileri teknolojiyle bir araya getirerek, müşterilerinin alışveriş deneyimini zenginleştiriyor.

Türkiye’nin her noktasına ulaşan mağazacılık sisteminin önemine dikkat çeken Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Mağazamızla müşterilerimize keyifli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunarak alışveriş deneyimlerini sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yeni nesil konsept mağazalarımız, alışveriş için bir mekân olmanın ötesinde müşterilerimizle kurduğumuz bağı daha da güçlendirdiğimiz birer buluşma noktası olarak öne çıkıyor. Yıl sonuna kadar hedeflediğimiz 200 Arçelik mağazası yatırımının şu ana kadar 137’sini hayata geçirdik. Türkiye genelinde 1500’den fazla mağazadan oluşan Arçelik bayi ağımızı yeni yatırımlarla büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arçelik (@arcelik)'in paylaştığı bir gönderi

Açılan her yeni mağazanın Arçelik markasının yenilikçilik ve kalite vizyonunu yansıttığını belirten Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, "Türkiye’nin aşk markası olarak her bir mağazamızla müşterilerimize daha fazla etkileşim alanı sağlayıp ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. Arçelik olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için kararlı bir şekilde çalışıyoruz ve yeni mağazalarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Mağaza yatırımlarımıza devam ederek Türkiye'deki perakende ağımızı genişletmeyi ve daha iyi hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Ülkemizin dört bir yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizi yüksek teknolojiye sahip yenilikçi tasarımlarımızla buluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.

Perakende yatırımları sürecek
Türkiye’nin her noktasına ulaşan mağazacılık sisteminin önemine dikkat çeken Can Dinçer “Ülkemize dünyanın en modern perakende mağazalarını kazandırmayı hedefliyoruz. Yetkili satıcılarımızı bu süreçte destekleyerek en ileri teknolojileri mağazalarımıza entegre ediyoruz. Mağazamızla müşterilerimize keyifli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunarak alışveriş deneyimlerini sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yeni nesil konsept mağazalarımız, alışveriş için bir mekân olmanın ötesinde müşterilerimizle kurduğumuz bağı daha da güçlendirdiğimiz birer buluşma noktası olarak öne çıkıyor. Yıl sonuna kadar hedeflediğimiz 200 Arçelik mağazası yatırımının şu ana kadar 137’sini hayata geçirdik. Türkiye genelinde 1500’den fazla mağazadan oluşan Arçelik bayi ağımızı yeni yatırımlarla büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir