Aras Kargo’da üst düzey atama

Aras Kargo Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

Aras Kargo, şirketin Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanlığı’na Ramazan Altınay'ı getirdi. Lojistik yönetimi, sınır ötesi ticaret ve iş geliştirme alanlarında zengin bir deneyime sahip olan Altınay, uluslararası arenada sektör ve pazar araştırmalarının yürütülmesi, yeni iş fırsatlarının ve projelerin belirlenmesi, sürdürülebilir müşteri ilişkileri kurulması ve süreç iyileştirme çalışmalarının yönetilmesinden sorumlu olacak.

Altınay daha önce, 10 yıl süreyle farklı rollerde çalıştığı n11.com'da en son Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Görev süresi boyunca satıcı yönetimi, lojistik, bölge yönetimi, sınır ötesi ticaret, satıcı eğitimi ve proje geliştirme departmanlarını yönetti. Altınay, öncesinde de Havi Lojistik ve TNT Express'te nakliye ve operasyon müdürü olarak çalıştı. Ramazan Altınay Mart 2023 itibarıyla Aras Kargo'da şirketin Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanı olarak görev alacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir