arabam.com'dan: "Aracınızı Satmanız için Kırk Takla Atmanıza Gerek Yok”

Türkiye’de araç satma hizmeti markası olan arabam.com, "Trink sat!" hizmetini eğlenceli bir reklam filmi ile tanıttı. Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyan yeni reklam filminde aracını satmak isteyen tüketicilere “arabanı arabam.com’a değerinde Trink sat!” sloganıyla seslenen marka, tüketicilerin kırk takla atmasına gerek olmadığını esprili bir dille duyurdu.

2.el araç almayı ve satmayı çok daha güvenilir, kolay ve konforlu kılmak üzere tüm sistemini mükemmelleştirme misyonuyla çalışan arabam.com’un yeni reklam filmi, arabasını satabilmek için araç etrafında kırk takla atan ve çevredekilerin şaşkın bakışlarıyla karşılaşan bir adamın görüntüsüyle başlıyor. Daha sonra Trink sat! alım noktasına adeta ışınlanan satıcı; aracını anında, nakit olarak kolay bir şekilde satıyor, aracın anahtarını da hızlı bir şekilde teslim ediyor ve reklam filmi son buluyor.

[video width="1920" height="1080" mp4="https://pazarlamasyon.com/wp-content/uploads/2021/04/Trink-sat_35sn_HD_digital.mp4"][/video]

TV, radyo ve dijital platformlarda yer alacak şekilde medya satın alma çalışmaları planlanan reklam filmi, sosyal medyada da dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Trink sat! reklamlarının devamı olan film, aracını satmak için kırk takla atan adam koreografisi ile çok yakında bütün mecralarda kullanılıyor olacak.

IKEA, kasırgadan hasar görmüş 3 bin dönümden fazla araziyi ağaçlandırıyor

INGKA grup ile gerçekleştirilen projede tam olarak 3 bin 264 dönümlük arazi satın alındı.

Bunlar İlginizi Çekebilir