Apple geçtiğimiz hafta AirPods için Bounce isimli bir reklam filmi yayınladı. AirPods'un özellikleriyle öne çıkan reklam filminde, yeni kablosuz şarj özelliğine sahip olduğunu göstermek ise ana fikir olarak kullanılmış.

Esnekliğin hayatın her alanında ve zamanında yaşanabileceğinin göstermek istenmesi de reklamın odak noktası olarak belirlenmiş. Bunu da reklamı filmini siyah beyaz çekip, sadece esnekliği öne çıkararak başarmışlar.

https://pazarlamasyon.com/iphoneun-tasarimcisi-jony-ive-appledan-ayriliyor/

Yayınlanan reklam filminin ilk sahnesi, AirPods’unu kablosuz şarj matından alıp yola çıkan bir adamla başlıyor. Özellikle gösterilen bu sahnede bir nevi kablosuz şarj özelliğinin nasıl olacağından da bahsediliyor gibi. İlerleyen sahnelerde ise yine esneklik öne çıkıyor. Kablolu şarj aletlerinin bizi bağlayıcılığı esas alınarak, zamanın esnek olabileceğine vurgu yapılıyor. Kaldırımlardan, duvarlardan, insanların üstünden zıplayarak geçen adam, en son bir plazanın üstüne zıplıyor. Kuşlarla birlikte şehri izlemeye başlamasıyla birlikte, Apple bizlere AirPods ile özgürlüğü yakalama hissi veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=yyNtm0LZiKc

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir