Amerikan Hastanesi’nin yüzüncü yılına özel reklam filmi yayınlandı

Amerikan Hastanesi'nin yüzüncü yılına özel olarak hazırladığı reklam filmi “Yüz Çok Şey Anlatır” sloganıyla yayına girdi.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde yer alan Amerikan Hastanesi’nin yüzüncü yılına özel olarak hazırladığı reklam filmi “Yüz Çok Şey Anlatır” sloganıyla yayına girdi. Ünlü oyuncu Halit Ergenç’in seslendirdiği reklam filminde, Amerikan Hastanesi doktorlarının ve çalışanlarının portre fotoğrafları kullanılarak başarı, umut, heyecan, sevgi ve tutku gibi hislerin unutulmaması gerektiğine vurgu yapılıyor.

“Yüz Çok Şey Anlatır” sloganıyla Amerikan Hastanesi doktorlarının ve çalışanlarının portre fotoğraflarından yola çıkılarak dijital mecralara özel olarak hazırlanan filmde, Amerikan Hastanesi’nin yapıtaşları olan başarı, umut, heyecan, sevgi ve tutku gibi hisler hatırlatılıyor. Ünlü oyuncu Halit Ergenç’in seslendirmesini yaptığı reklam filminde Amerikan Hastanesi’nin 100 yıldır gelecek, sorumluluklar ve iyilik için daima hastalarının yanında olduğundan bahsediliyor. Modiki Reklam Ajansı’nın hazırladığı filmin yönetmen koltuğunda Yiğit Hepsev yer alıyor.    

Ana reklam filmi dışında farklı temalara sahip Sevgi, Heyecan, Tecrübe ve Umut devam filmleri de seri olarak önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Sevgi filmini Türkü Turan, Heyecan filmini Billur Pınar Yılmaz, Tecrübe filmini Toprak Sergen ve Umut filmini ise Oral Özer seslendirdi.

Künye

Reklamveren: Amerikan Hastanesi

Reklamveren Temsilcisi: Seda Acar, Tanla Silay, Gülben Erkmen

Reklam Ajansı: Modiki

Ajans Başkanı ve ECD: Murat Bodur

Yaratıcı Ekip: Emre Şuataman, Ali Hikmet Yavuz, Mislina Şahin

Müşteri İlişkileri: Fatih Yılmaz, Özge Tuncay

Stratejik Planlama: Fatih Yılmaz

Dublaj Sanatçıları: Halit Ergenç, Toprak Sergen, Türkü Turan, Billur Pınar Yılmaz, Oral Özer

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Yönetmen: Yiğit Hepsev

Prodüktör: Gizem Ergezgin  

Fotoğraf: Flufoto Post

Koordinatör: Alper Karademir

Editör: Ahmet Türk

Motion Graphics: Ecem Arıcan Turan, Barış Gürsel

Ses Dizayn & Mix: Akif Çetin

Data Wrangler: Serkan Aydoğan

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir