Amazon Türkiye'nin Yeni Pazarlama Başkanı Belli Oldu

Ülkemizdeki faaliyetlerine geçtiğimiz yıl başlayan Amazon’da ilk üst düzey atama gerçekleşti. Amazon Türkiye Pazarlama Başkanı (Head of Marketing) Özgür Ünlü oldu. Amazon‘un Türkiye’deki pazarlama operasyonlarının sorumluluğunu bundan böyle Özgür Ünlü üstlenecek.

Lisans eğitimini ODTÜ, yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Özgür Ünlü, yurt dışında çeşitli online pazar yeri ve mobil servis girişimlerinin kurucusu olan Ünlü, aynı zamanda İstanbul’da ofis çalışanlarına sağlıklı atıştımalıklar sunan Gustofis’in de kurucu ortağı.  İstanbul’da ofis çalışanlarına sağlıklı atıştırmalıklar sunan Gustofis’in kurucu ortağı olan Ünlü, mobil uygulama üzerinden kuru temizleme ve lostra hizmeti veren Temiz’in de yatırımcıları arasında.

Amazon Türkiye bünyesindeki görevine Ocak 2019 itibarıyla başlayan Ünlü, geçmişte Akbank ve HSBC’de dijital iletişim ve pazarlama ekiplerinin sorumluluğunu da üstlenmişti.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir