Alaaddin’de 2 üst düzey atama

Alaaddin’in yeni ajans başkan yardımcısı ve kreatif direktörü belli oldu.

Alaaddin Reklam Ajansı 2024 yılında kutlamaya hazırlandığı 20. yılına girerken, iki yeni atama ile yönetim kadrosunu güçlendirdi. Ajansın Yönetici Kreatif Direktörü Hande Çeviköz Doğru, Ajans Başkan Yardımcılığı görevine getirilirken, Kreatif Direktörlük pozisyonuna ise Mustafa Can Demir atandı.

11 yıl boyunca Alaaddin’in kreatif departmanında çeşitli pozisyonlarda başarıyla görev alarak yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısıyla ajansın ve iş ortaklarının hedeflerine ulaşmasında önemli bir ol üstlenen Hande Çeviköz Doğru, son olarak ajansın Yönetici Kreatif Direktörü olarak görev yapmaktaydı. Doğru, Ekim ayından bu yana Ajans Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Alaaddin ekibine yeni katılan Mustafa Can Demir ise bugüne kadar Rafineri, TBWA İstanbul, Titrifikir ve Jupiter gibi ajanslarda ulusal ve uluslararası markalarla çalışarak, 10 yılı aşkın deneyim elde etti ve sayısız ödül kazandı. Demir, bundan böyle Alaaddin’in Kreatif Direktörü olarak ajansın kreatif süreçlerine liderlik edecek. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir