Adidas'tan FW19 Serisine Özel Reklam Fimini Anımsatan Afişler

Adidas, FW serisine bu kez de FW2019'u ekledi. Markanın sponsor olduğu takımların en meşhur futbolcuları Paul Pogba, Leo Messi ve Mesut Özil eşliğinde piyasaya sürdüğü serinin tanıtımı içinse bir afiş hazırladı.

2D Production ve Iris tarafından hazırlanan afişler, hedeflediği kitleyi elde etmek istedikleri şey için sorumluluklarını bilmeye, cesur olmaya ve bildikleri her şeyi farklı bir şekilde öğretmeyi amaçlıyor.

https://pazarlamasyon.com/adidas-ve-puma-kardesler-arasindaki-husumet-nedeniyle-ortaya-cikti/

Ulaşmayı hedeflediği kitleye, "Bu ayakkabıları istiyor musun?" sorusunu soran reklam afişinde, hazırlanan serideki ayakkabıları satın alacak ve istenen koşulları kabul edecek ya da paralarını kendilerine saklayarak ayakkabıların başkaları tarafından alınmasına göz yumacak şeklinde kitlesine iki farklı seçenek sunuyor.

Sanki bir reklam filminden alınmış hissi yaratan reklam afişi serisi oldukça iddialı izler taşıyormuş gibi geliyor açıkçası. Siz afişler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce vermek istediği mesajı açıkça iletiyor mu?


Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir