A' Design'a Katılan Yaratıcı Teknoloji Ürünleri Tasarımları

En iyi tasarımları, tasarım konseptlerini, ürünlerini ve hizmetlerini ödüllendiren tasarım yarışması A' Design Award & Competition, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen kreatif çalışmaları değerlendirmeye devam ediyor.

https://pazarlamasyon.com/a-design-yarismasina-katilan-8-essiz-tasarim/

Yıllık olarak verilen ödül, yenilikçi insanlara daha iyi fikirler üretmeleri için teşvikler sunarak tasarım, yaratıcılık ve teknolojinin sınırlarını ileriye taşımayı hedefliyor. Yarışma, projelerini dünya çapında tanıtmak isteyen mimarlar, tasarımcılar ve yenilikçiler için uygun bir alan sunuyor.

A’ Design Award & Competition'ın kazananları; uluslararası bir tasarım seçkinliği sertifikası, ödül kupası, çevrim içi ve çevrim dışı gerçekleştirilen özel sergiler aracılığıyla işlerini sergileme fırsatlarının yanı sıra kariyerlerini ileriye taşımalarına yardımcı olacak bir PR kampanyası alıyorlar.

https://pazarlamasyon.com/arka-bahcenize-yerlestirebileceginiz-yeni-ofis-tasarimi/

A ’Design Award’ın kazananları ve katılımcıları, yıllık ödül kitabına ve iş ağına dahil edilirken, her ülkenin ne kadar tasarım odaklı olduğunu gösteren genel tasarım sıralamasına kendi ülkeleri adına katkıda bulunuyorlar. Tüm başvurular bir hakem tarafından ve uluslararası akademisyenler, tasarım uzmanları ve basın üyelerinin oluşturduğu bir jüri tarafından değerlendiriliyor.

A ’Design Award; mimari, iç nekan, grafik, sosyal, mobilya, fütüristik ve dijital ve elektronik tasarım gibi yaklaşık 100 kategoriye sahip. Aşağıda "dijital ve elektronik tasarım" kategorisinde yarışmaya katılan tasarımlar arasından en dikkat çekenlerden bazılarına göz atabilirsiniz.

Doodlight Bullet Journal Lazer Projektörü - Mohamad Montazeri

Oppo Enco Q1 Kablosuz Kulaklık - Oppo Endüstriyel Tasarım Bölümü

Twist Cube Bluetooth Hoparlörlü Kablosuz Şarj Cihazı - Fai Leung

PaMu Scroll TWS Kulaklık - Xiaolu Cai

Seda Taşınabilir Hoparlör - Arvin Maleki ve Ayda Mohseni

Multifonksiyonel Hoparlör - RuiWang Xiang

P.T Starlink PowerTRONEX X1 Çok Multifonksiyonel Taşınabilir Şarj Cihazı - Harry-HongWei Yang ve Pat-Zheng Cui

Pure Phone - Mudita

Konka LED A3 Serisi Smart TV - Konka

Oppo Enco W31 Kablosuz Kulaklık - Oppo Endüstriyel Tasarım Bölümü

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir