2023'ün Hall of Fame'i belli oldu!

Techbrands, The Hammers Awards ve MarTech Awards'te ödül kazanan markaların ve ajansların yer aldığı Hall of Fame listesi açıklandı.

Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren TechBrands, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Awards ve pazarlama teknolojilerinin başarılı kullanımlarını ölçümleyen MarTech Awards’te ödül sahibi olan markalar ve ajansların yer aldığı Hall of Fame'in 2023 listesi belli oldu.

Pazarlamasyon olarak her yıl düzenli olarak güncellenen Hall of Fame bölümümüzde; Techbrands, The Hammers Awards ve MarTech Awards'te ödül kazanan markalar yer alıyor. 

2023 yılı geride kalırken 2023'ün en çok ödül kazanan reklamverenleri; 17 ödülle Unilever, 11 ödülle L’Oréal, ve yine 11 ödülle Vestel oldu. Ajans tarafında ise; 6 ödülle Publicis Groupe Türkiye, 5 ödülle Forward Media ve yine 5 ödülle Mindshare sıralamada yerini aldı.

Tüm zamanların en çok ödül kazanan reklamverenine baktığımızda ise; 38 ödülle Vestel,  23 ödülle Unilever, 21 ödülle LC Waikiki listede yerini aldı. Ajans tarafında ise 10 ödülle OMD, 9 ödülle Publicis Groupe Türkiye ve yine 9 ödülle Wavemaker listedeki yerini aldı. Ödül kazanan markaların ve ajansların yer aldığı listenin devamına buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu yılın ilk organizasyonu olan ve 22 Şubat'ta gerçekleşmeye hazırlanan MarTech Awards başvuruları ise devam ediyor. Kazanan markaların Hall of Fame'de yer alacağı MarTech Awards hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir