Pazarlamasyon Prime Üyeleri Türkiye’nin En Başarılı 20 CMO’sunu Belirliyor

Türkiye'nin en prestijli pazarlama klüplerinden olan Pazarlamasyon Prime üyeleri, Türkiye'nin en başarılı 20 CMO'sunu belirliyor!

Türkiye'nin en başarılı 20 CMO'su; Türkiye'nin en başarılı pazarlama ekiplerinin ödüllendirileceği The Hammers Awards'ın Special Hammers kategorisi kapsamında ödüllendirilecek.

The Hammers Awards Nedir?

The Hammers Awards; Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendiren bir ödül seremonisi.

Türkiye’nin en iyi pazarlama ekiplerinin ve en başarılı 20 CMO’sunun ödüllendirileceği ‘The Hammers Awards’ hakkında daha fazla bilgi almak veya yarışmaya başvuru yapmak için buraya tıklayın.

Türkiye'nin en başarılı CMO'larının değerlendirilmesi The Hammers Awards kapsamında gerçekleşecek ancak yalnızca bu kategori için oylamalar Pazarlamasyon Prime üyelerimiz tarafından yapılacak ve kazananlar Pazarlamasyon Prime klübü üyelerinin oylarıyla belirlenecek.

Henüz Prime üyesi değilseniz, Prime’a buradan üye olabilirsiniz. 

Eğer halihazırda Prime üyesi iseniz buradan CMO’ları oylamaya başlayabilirsiniz.

Kazanan CMO'lar Ödüllerini Marketing Meetup Ana Sahnesinde Alacak

21 Nisan'da Uniq İstanbul'da "Fast Forward" teması ile gerçekleşecek olan Marketing Meetup 2020, bu yıl ilk kez düzenlenecek olan The Hammers Awards'a ev sahipliği yapacak. The Hammers Awards'ta kazanan tüm ekipler ve en başarılı 20 CMO Marketing Meetup ana sahnesinde ödüllendirilecek.

Marketing Meetup hakkında daha fazla bilgi almak ve erken dönem kayıt fırsatından faydalanmak için hemen burayı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir