Marketing Meetup 2021'in Teması Belli Oldu

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing Meetup 2021'in teması belli oldu.

Her yıl farklı bir konseptle karşınıza çıktığımız Marketing Meetup sahnesinden ve aldığımız güzel dönütlerden yola çıkarak bu yıl da yeni buluşmamız için büyük bir heyecanla hazırlıklara başladık. Pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan Marketing Meetup’ın sekizinci buluşmasının teması "The Misfits" olacak.

Nedir The Misfits?

Onlar teknolojide, inovasyonda, pazarlamada çağ açanlar… Onlar küçük bir dokunuşla milyonları peşinden sürükleyenler… Onlar… Onlar aykırılar. Onlar uyumsuzlar. Onlar sadece şirketlerine değil, tüm insanlığa yol gösterenler!

Kimler geçmedi ki Marketing Meetup sahnesinden. Dünya’nın ilk humanoid robotu Sophia, kozmopolit kültüre ayak uydurmak için tam 35 farklı yabancı dil öğrenerek Dünya’da yılın öğretmeni seçilen Andria, Dünya’nın en çılgın festivalini, Burning Man’i tasarlayan Megan

Marketing Meetup bir yıllık online deneyimin ardından, yeniden yüz yüze, yeniden gerçek bir deneyim ile, yeniden efsane isimlerle 26 Ekim‘de , The Misfit’leri, uyumsuzları, harikalar yaratanları ağırlıyor!

Marketing Meetup hakkında daha fazla bilgiye ve erken kayıt fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Yemeksepeti, drone’la ilk yemek teslimatını gerçekleştirdi

Yemeksepeti, alternatif teslimat modellerine insansız hava araçlarını ekleme konusunda önemli bir adım atarak, drone’la ilk yemek teslimatını yaptı.

Bunlar İlginizi Çekebilir