Lüks Tüketim Markası Off-White, Ramazan'a Özel Koleksiyon Hazırladı

Lüks tüketim kategorisinde adından söz ettiren giyim markası Off-White, bu kez farklı bir işle karşımıza çıktı.

Off-White Home için hazırlanan bu iş, ilk kez dini bir geleneği ilham almış. Ramazan ayı için yeni bir ev eşyaları serisi piyasaya süren Off-White, hazırladığı bu ev eşyaları kapsülü ile müslüman müşterileri için konforlu bir alan yaratmayı amaçlıyor. Seramik tepsi, yastık, örme battaniye, ev terliği ve çay servis seti gibi ürünlerin seçilmesinin sebebi ise, bu ayda insanların daha çok aileleriyle vakit geçirmesi ve ibadet halinde olması olduğu söyleniyor.

Aynı zamanda tüm ürünler metalik altın rengine ve her yerinde Off-White'ın imzasıyla boz kahverengi renk düzenine sahip.“Off” grafikleri, seramik tepsi ve çay takımı üzerine ve yün battaniyenin ve yastıkların kenarlarına altın harflerle basılmış. Pamuktan üretilen terlikler ise, Off-White logosu ile süslenmiş. Off-White Home kapsülünün satışı resmi web sitesinde mevcut. Fiyatlar ise 246 ABD Doları ile 593 ABD Doları arasında değişmekte.

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir