Kiğılı Talks'un Üçüncü Buluşması 'New Discoveries Day'de Neler Oldu?

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks sezonu tüm heyecanıyla devam ederken 9 Ocak'ta gerçekleşen üçüncü buluşmamız 'New Discoveries Day'i de tamamladık. 'New Discoveries Day'de, Kiğılı Talks sahnesinde konuşma yapmak üzere uzaklardan gelen Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz'i ve SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü, Yazar ve Akademisyen Erdem Aksakal'ı konuk ettik.

Bugüne kadar birbirinden değerli konuşmacıları sahnede ağırlarken, neşeli, heyecanlı, umutlu, hevesli dinleyicilerimizi de Zorlu PSM Sky Lounge salonunda ağırladık. Hiçbir buluşmada bizi yalnız bırakmayan ve her bir buluşmada genişleyen Kiğılı Talks ailesine teşekkürlerimizi sunuyor ve bundan sonraki buluşmaların aynı heyecan ve frekansla devam etmesini umuyoruz.

9 Ocak'ta yoğun ilgi gören 'New Discoveries Day'in ilk oturumunda Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz “Kendini Kaç Yaşında Yeniden Keşfedersin?” başlıklı sunumu ile konuşmacı olarak yer aldı.

Kendi yaşamından örnekler veren, Almanya'ya yerleşme hikayesini anlatan Olcayto Cengiz, yaşama tutunmak için bulunması gereken kancalarımızdan, hep içimizde taşıdığımız çocukluk kahramanlarımızdan ve kendi kancası oğlundan bahsetti.

İkinci oturumda ise SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü, Yazar ve Akademisyen Erdem Aksakal “Yolculuk” başlıklı sunumu ile bizlerleydi.

Oyunlaştırma ile sunumunu interaktif ve eğlenceli bir hale getiren Erdem Aksakal, Türk toplumundaki 'annenin dizinin dibinden ayrılamama' olgusundan ve hayatımızdaki bitmek bilmeyen yolculuktan bahsetti.

https://vimeo.com/385009287/0b8db00758

Daha Önce Neler Olmuştu?

Serdar Kuzuloğlu ve Akan Abdula’yı ağırladığımız ilk buluşma ‘New Gen Publishers Day’ 15 Ekim’de yine Zorlu PSM’de gerçekleşmişti.

Kiğılı Talks'un ikinci buluşması Entrepreneurship Day ise yine iki oturumda gerçekleşmişti. İlk oturumunda birbirinden değerli 3 girişimci Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz ve  iyzico’nun CEO’su/kurucusu Barbaros Özbuğutu, Pazarlamasyon CEO’su/kurucusu Necip Murat moderatörlüğünde bir panel gerçekleştirmiştik. İkinci oturumda ise sahnede konuşmacı ve yazar Bora Özkent’i ağırladık.

Yeni buluşmaları takip etmek ve sınırlı sayıdaki kontenjanlarda yerinizi ayırtmak için Kiğılı Talks'u takipte kalın!

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir