IKEA Ürünleri ile ABD Senatörü Bernie Sanders'a Benzeyebilirsiniz

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın başkanlık için yemin töreni vardı. Birçok ünlü isim törene katılsa da en dikkat çeken isim, Senatör Bernie Sanders oldu. Törene yün eldivenlerle katılan Sanders, kendini herkesten soyutlamış bir şekilde ayrı bir yerde oturuyordu ve görüntülere bu şekilde yakalandı. Bu görüntüden sora ise sosyal medyada oldukça konuşuldu. Twitter'da birçok hesap da bu görüntüyü farklı görsellere uyarlayarak paylaştı.

https://twitter.com/BewleyBuck/status/1352086467611414530

https://twitter.com/KatieOK_/status/1352101380824166402

https://twitter.com/iamTannenbaum/status/1351989645601611787

Oldukça popüler olan bu görüntüden sonra Sanders'ın eldiveni ve sandalyesi satış anlamında rekor kırmaya başladı.  Markaların da dikkatinden kaçmayan bu durumdan sonra mobilya perakendecisi IKEA da bu görüntülere gönderme yaptı. IKEA Yunanistan'ın, Ogilvy tarafından hazırlanan afişinde 13 Dolar gibi az bir bütçeyle Sanders'ın ürünlerine benzer ürünler bulabileceğiniz söyleniyor.

Sanders'ın eldivenleri türünün tek örneği ve geri dönüştürülmüş kazaklardan ve şişelerden üretildiği için aynısını satmak elbette ki zor olacaktır fakat IKEA'nın ürünü olan, VARDAGEN fırın eldivenleri ve GUNDE katlanır sandalye ile Sanders'ın kombinine yakın bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Alaaddin Creative Group Head'i Uğur Dündar: "Farklı değil, özel hissetmeniz için tasarlandı"

Alaaddin Creative Group Head Uğur Dündar’ın ilk profesyonel çalışmasının hikâyesi sizlerle...

Bunlar İlginizi Çekebilir