GroupM Chief Digital Officer'ı Levent Karabeyoğlu ile MarTech Hakkında Konuştuk

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği, bu yıl 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek olan MarTech Awards’ın jüri kadrosunun belli olan isimlerini sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards jüri üyelerimizle martech ekosisteminin dününü bugününü ve geleceğini konuştuğumuz, MarTech Awards hakkında kısa röportajlar yaptığımız serimizin ikinci röportajını GroupM Chief Digital Officer'ı Levent Karabeyoğlu ile gerçekleştirdik. Keyifli izlemeler.

https://www.youtube.com/watch?v=kRLO6fz6Juo

Dijital dönüşüm, performans pazarlama ve programatik reklamcılık alanlarında derin uzmanlığa sahip Levent Karabeyoğlu, Şubat 2019’dan bu yana GroupM bünyesinde Chief Digital Officer olarak görev alıyor. 1989’dan beri online olan ve 25 yıllık dijital iş tecrübesine sahip Levent Karabeyoğlu, hem mecra, hem marka, hem de ajans tarafında çalışarak önemli kuruluşların dijital varlıklarının geliştirilmesi, konumlandırılması, iletişimi, pazarlama ve satış kurgularının yaratılması gibi konularda aktif rol alarak; bu çalışmalarıyla birçok dalda sayısız ödüle layık görüldü.

Instagram, ücretli abonelik özelliğini bazı kullanıcılara açtı

Ücretli abonelik özelliğini bazı kullanıcılarına açan Instagram, özelliği tüm kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir