Galatasaray'ın Forma Göğüs Sponsoru Volvo Olabilir

Yeni lig dönemi heyecanla beklenirken bir taraftan da yapılan transferler, tasarlanan formalar ve sponsorluklar oldukça ses getirmişti. En son Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün forma tanıtımını sizlerle paylaşmıştık.

Şimdilerde ise takımların hazırlıkları tamamlanırken Galatasaray'ın forma göğüs sponsorunun Volvo olabileceği ihtimali konuşuluyor. Daha önce de Volvo, 1978 senesinde Galatasaray'ın forma göğüs sponsoru olmuştu.

Galatasaray'ın Volvo sponsorluğu konusu ise sadece sponsorluk haberleriyle alakalı değil tabii. Aslında Volvo, transfer etmeyi düşündükleri ve bunun için hazırlandıkları şu an AS Monaco'da oynayan Kolombiyalı golcü Radamel Falcao'nun resmi sponsorluğunu yapmakta. Yani Galatasaray yönetimi Volvo’ya, transfer sponsorluğunun yanı sıra, Türkiye için de aynı teklifi yapmış durumda.

Henüz ne olacağı kesinleşmeyen bu transfer ve sponsorluk gerçekleşirse Galatasaray için oldukça heyecanlı bir lig dönemi olacağa benziyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir