Budweiser, Messi'yi yalnız bırakmadı

Lionel Messi'nin 21 yıllık Barcelona serüveninin ardından, takımdan ayrılması üzerine düzenlenen basın toplantısında duygusal anlar yaşandı. Futbolun son dönemdeki en büyük futbolcuları arasında gösterilen Messi için Budweiser anlamlı bir reklam filmi yayınladı.

İspanya La Liga'daki kariyerinde; rekorlar, çalımlar ve golleriyle akıllara kazanan Messi'nin Barcelona'dan ayrılışı büyük ses getirmişti. Arjantinli yıldız, kulübünden ayrılmasının ardından ilk kez medyanın karşısına çıktı. Messi, böylece senelerdir top koşturduğu Katalan kulübüne yaptığı basın toplantısıyla gözyaşları için veda etti.

Budweiser Messi için hazırladığı reklam filiminde, bir dönem Messi ile takım arkadaşlığı yapmış futbolculardan Iniesta, Suarez ve Eto'o gibi isimlerde yer aldı. Yapılan paylaşımda; "Messi'nin profesyonel bir futbolcu olma hayali, son 20 yılda pek çok hayatı etkiledi. Bu hayali paylaşan ve rekorlar kitabını yeniden yazması için ona ilham vermeye devam edecek olan insanların şerefine. #NeverDreamAlone" ifadesine yer verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=UY9VPuv5obE

Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir