Bir Tasarımcı, Ünlü Markaların Logolarını Corona Salgınına Uyarladı

Her ne kadar corona virüsü salgını dünya genelinde hayatı olumsuz etkilemiş olsa da, hayat devam ediyor ve birçoğumuz evden de olsa çalışmaya devam ediyoruz. Sonuçta bir şekilde üretmeye devam etmeli ve bu süreci en verimli şekilde atlatmalıyız. Slovenya'da yaşayan bir grafik tasarımcı olan Jure Tovrljan da aynen bu şekilde yapanlardan biri.

Wersm isimli internet sitesinin aktardığı habere göre, Slovenyalı grafik tasarımcı, bu zor günlerde bizleri gülümsetmeyi başaran yaratıcı bir iş ortaya çıkardı. Kendisi, ünlü markaların logolarını corona virüs salgınına uyacak şekilde yeniden tasarladı. Belirtilene göre Jure, yeniden yaptığı bu tasarımlarla, hayatları kurtarmak için hepimizin uyması gereken güvenlik kurallarına dikkat çekmek istedi.

Grafik tasarımcı yeniden yaptığı logo tasarımlarında, salgını yavaşlatmak için hayati bir önem taşıyan "sosyal mesafelenme" kavramına ve evden çalışma gibi önlemlere dikkat çekti. Jure Tovrljan'ın yeniden tasarlamış olduğu ünlü logoların tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Corona

Goodyear

LinkedIn

Mastercard

NBA

Nike

Olimpiyat Oyunları

Starbucks

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir