Spotify beraber müzik dinlemenin yeni kişiselleştirilmiş yolu Jam’i tanıttı

Spotify, kullanıcıların beraber müzik dinlemeyi deneyimlemeleri adına Jam adında bir özellik geliştirdi.

Allianz Türkiye’den paralimpik ve dünya şampiyonu yüzücü Sümeyye Boyacı Belgeseli: ‘Kulvar’

Allianz Türkiye’nin ana sponsoru olarak desteklediği paralimpik ve dünya yüzme şampiyonu Sümeyye Boyacı’nın hayatı belgesel oldu. Beş yaşında yüzmeye başlayan, karşılaştığı tüm zorlukları azmi ve yaşam enerjisiyle aşarak yüzmede dünya şampiyonluğuna uzanan Sümeyye’nin rekorlarla dolu başarı öyküsü ve 2024 Paris Olimpiyatları hedefine adım adım yaklaştığı hazırlık süreci, Allianz Türkiye tarafından hazırlanan ‘Kulvar’ isimli dört bölümlük belgeselde anlatıldı.

Dünyanın ilk öpücükle etkinleştirilen kupası!

Lenovo tarafından geliştirilen, dünyanın ilk öpücükle etkinleştirilen kupası Japonya Grand Prix'inde sahibini buldu.

Turkcell ekosistem markalarını ‘Türkiye’nin Çiftleri’nin hikâyeleriyle anlatıyor

Turkcell, dijital markalarıyla büyük bir ekosisteme sahip olduğunun vurgusunu “Dünyalar Senin Olsun” sloganıyla yaparken bir yandan da yeni reklam yolu olarak belirlediği “Türkiye’nin Çiftleri” ile bilindik hikayeleri, alışılagelmişin dışında bir yaklaşımla ekrana taşıyor. Turkcell, yeni reklamlarında hem yenilikleri ve kampanyaları duyuruyor hem de reklam yüzleri Melis Sezen ve Onur Tuna’nın girdiği rollerle 5 farklı Turkcell teknolojisini ele alıyor. fizy ile başlayan reklam serisinde Pasaj, TV+, Paycell ve lifebox gibi farklı ekosistem markalarının kolaylıkları ve avantajları konu edilecek.

Yılın en iyi fiyat performans kulaklığı: Huawei FreeBuds SE2

Ses kalitesinden taviz vermeden 40 saate kadar pil ömrü sunan kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds SE2’ye yakından bakalım.

Mutluluk senin rengin

Flormar'ın yeni marka elçisi Zeynep Bastık'ın yer aldığı reklam kampanyası yayında.

Google, "iPager" ile Apple'a meydan okudu

Google, Apple'ın daha iyi şifreleme ve yüksek çözünürlüklü görüntülerle iki işletim sistemi arasındaki boşluğu kapatan bir iletişim protokolü olan RCS teknolojisini benimsemeye çağırdı.

Emeklilikte ikinci gelir

Allianz Türkiye'nin yeni reklam filmi yayında.

Kariyer