Netflix, eski alışveriş merkezlerini dev eğlence mekanlarına dönüştürüyor

Netflix, 2025 yılında açmayı planladığı eğlence mekanı Netflix House'u duyurdu.

Siyasi iletişime eğlenceli bir bakış…

Marketing Communications Professional Feza Turunçoğlu: "Değişen ve beklentileri farklılaşan seçmeni düşünerek yeni seçim döneminde partilere destek veren iletişimcilerin kolaya kaçmadan, en basit iletişim yöntemi olan kelime oyunlarından kurtularak seçmene ne verebileceklerini, neleri dönüştürebileceklerini anlatacakları daha akılcı, daha yaratıcı çözümlerle karşımıza çıkmasını umuyorum. "

Faber-Castell işbirliği ile "Babalığın farklı tonları": Ömer Barbaros Yiş

Faber-Castell işbirliğiyle Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığımız video serimizin yeni konuğu, LCW E-ticaret Genel Müdürü ve Ela ve Emir'in babası Ömer Barbaros Yiş ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Shell, 8 haftalık babalık izniyle çalışanlarını destekliyor

Çalışanlarına 8 haftalık babalık izni sunan Shell'in şu ana kadar 30 çalışanı bu izni kullandı. İzni kullanan babalar bu durumun çalışan motivasyonu ve bağlılığı için önemli olduğunu belirtti.

Faber-Castell işbirliği ile "Babalığın farklı tonları": Emre Kurtoğlu

Pazarlamasyon olarak Faber-Castell işbirliğiyle Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığımız video serisinde sektörün önde gelen isimleriyle yeni bir seri başlattık. Serimizin ilk konuğu, Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Ekin ile Zeynep'in babası Emre Kurtoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Başarı, değişen tüketici ihtiyaçlarına ayak uydurabilmekten geçiyor

Dünya, hızla değişen bir çağa tanıklık ediyor. Next Level olarak nitelendirebileceğimiz bu yeni aşamada, teknolojik ilerleme ile birlikte gelen sorumlulukları da göz önünde bulundurmamız gerektiği aşikâr. Adform Türkiye MEA, Orta Asya Başkanı Cem Eroğlu'na, kendi perspektifinden Next Level’ı ve gelecek hedeflerini sorduk.

Toyota, hybrid moduna geçmeye davet ediyor

Toyota'nın Halit Ergenç'in marka yüzü olduğu yeni reklam filmi yayında.

Migros, Fedon'dan önce denizde

Migros, yazın habercisi Fedon’dan önce deniz sezonunu açtı.

KFC'den gizemli reklam

KFC, yeni reklam kampanyasını logosunu ve adını kullanmadan hazırladı. Yalnıca tavuk görselinden ve çeşitli sloganlardan oluşan reklam kampanyasının KFC tarafından yürütüldüğü ise müşteriler tarafından anlaşıldı.

Yasir Kalın: Reklamcılığı ekran başında değil kasa başında öğrendim

Alametifarika Reklam Yazarı Yasir Kalın’ın ilk profesyonel çalışmasının hikâyesi sizlerle...

Kariyer