Sırma Süren, Google'ın İletişim Müdürü Oldu

2018 yılının Ocak ayından bu yana iyzico'da Marka ve Ürünlerden Sorumlu Kurumsal İletişim Müdürü pozisyonunda olan Sırma Süren, Google'a transfer oldu. Süren,Google'da "Head Of Communications" görevini yürütecek.

Sabancı Üniversitesi'nden mezun olan Süren, London School of Economics and Political Science'te Master yaptı. Kariyerine İstanbul Politikalar Merkezi'nde Araştırma Asistanı olarak Kemal Derviş ile çalışarak baslayan Sırma Süren, Change.org ve Doğuş Yayın Grubu'nda da pazarlama iletisimi alanında farklı görevlerde bulundu. Change.org'ta çalıştığı dönemde kadınlara karşı işlenen cinayetlerde tahrik indiriminin kalkmasını isteyen 'Özgecan Yasası' kampanyasını da yürüttü. 

Süren, iyzico'nun PayU tarafından satın alındığı süreçte Türkiye'nin en çok konuşulan fintech girişimlerinden birisi olan iyzico'nun iletişimini yönetti.

Arzum: "İnovasyonun yanı sıra sürdürülebilirlik odağı ile devam etmek en büyük hedefimiz"

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehtap Yıldız’a pandemi sürecinden küçük ev aletleri trendine sektör beklentilerinden Arzum’un yeni dönem hedeflerine kadar birçok konuda sorularımızı yönelttik.

Bunlar İlginizi Çekebilir