30.Yüce Zerey

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Lisans eğitimleri sırası ve sonrasında sırasıyla Ülker, Türk Hava Yolları, The Coca Cola Company gibi güçlü markalarda pazarlama departmanında önemli görevlerde bulundu. Halen Unilever’da Türkiye, İran, Orta Asya ve Kafkaslar, İsrail, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya, Ukrayna ve Belarus bölgesinin Digital Direktörü ve bölgede yer alan bütün kategori ve markalarının tüm dijital faaliyetlerinden sorumlu olarak mevcut kariyerine devam ediyor.

Profesyonel iş hayatının yanı sıra ise Bilgi Üniversitesi’nde 15 senedir öğretim üyeliği yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” dersiyle gençlere ulaşmaktadır.

Hem kendi blogunda yazdıkları, hem de Twitter üzerinden paylaşımlarıyla günümüz trendlerini başarılı bir şekilde aktarmaktadır. Özellikle girişimcilik konusunda mutlaka takip edilmesi gereken birisidir.

Websitesi’ni takip etmek için tıkla!

Twitter’da takip etmek için tıkla! 

Instagram’da takip etmek için tıkla! 

LinkedIn’de bağlanmak için tıkla!

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link