Kim aynı anda 3 milyon şarkıya birden ulaşarak, dinlemeyi ya da arkadaşlarıyla paylaşmayı istemez ki? Kullanıcılarına bu imkânı sunan Turkcell Müzik uygulaması Androidler için yenilendi.

3 milyondan fazla şarkıya istenildiği anda ve istenildiği yerde ulaşılmasına olanak tanıyan Turkcell Müzik, Androidler için geliştirdiği Turkcell Müzik HD ile yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yeni gelen sesli arama komutu uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden. Kullanıcının aradığı parçaya ulaşması için parçanın, albümün ya da sanatçının adını söylemesi yeterli. Konuş&Çal özelliği seçiliyken de isim verildikten sonra, en yakın arama sonucu listeye alınarak otomatik olarak çalmaya başlıyor.

Uygulamaya getirilen bir diğer yenilik ise Salla&Paylaş özelliği. Bu özellik sayesinde Android telefona sahip iki kullanıcı tek bir sallama hareketiyle sevdikleri şarkıyı paylaşabiliyor. İki cihazda da uygulama açıkken Carouselde şarkının görseli seçilip cihaz sallandığında karşıdaki kullanıcının Turkcell Müzik uygulaması otomatik olarak şarkıyı o cihaza yüklüyor.

Oynat seçeneğinin altında yer alan Equalizer özelliği sayesinde kullanıcı dinlediği müziği istediği ses özelliklerine göre filtreleyebiliyor.

Müşterilerine kullanımı kolay bir arayüz geliştirerek sevdikleri şarkılara ulaşmalarını sağlayan Turkcell Müzik HD uygulamasına bu adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Anadolu Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu. Bölümünün adı ne kadar uzun olsa da işin özünde o bir ‘iletişimci’. En büyük hayali, bir gün dünyayı yeniden keşfetmek.

Bir Cevap Yazın