Play Station’ın yeni oyun konsolu PS4 piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu hazırlık çerçevesinde yeni konsolun tanıtımının yapılacağı tarih bugün, yani 9 Aralık 2013 saat 20.00 olarak belirlendi. Teknoloji ve oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği tanıtımda ufak bir sürpriz de bizleri bekliyor. Türkiye’nin video paylaşım platformu olan İzlesene ile ortak yürüttükleri çalışma ile Play Station Türkiye, bu gecede yeni konsolu hediye edecek.

ps4#PS4ElimeGeçince hashtagi ile sosyal medyada büyük bir yankı hedefleyen marka yöneticileri İzlesene ile birlikte oluşturdukları platformla da sosyal medya üzerinden yapacakları canlı yayın ile izleyici sayısını bir hayli yükseğe taşıyacak. #PS4ElimeGeçince linkine tıkladığınızda sizi İzlesene üzerinde hazırladıkları platforma taşıyan Play Station, canlı yayını izleyebilmeniz için de site üzerinden mail adresiniz ile sizi kaydediyor. Oyun ve teknoloji severlerin kaçırmak istemeyeceği bu tanıtım ile birlikte, daha ilk satışa çıktığı günden rekorları alt üst eden yeni ürününü tüketici gözünde bir adım daha ileriye taşıyacakları ortada. Ayrıca mail adresinizi kaydettirmeniz dahilinde, yeni konsolun hediye edileceği kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için;

T: https://twitter.com/PlayStationTR

İ: http://www.izlesene.com/ps4elimegecince/

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın