Havalanında uçağınızı saatlerce beklemek bazen çok sıkıcı olabiliyor. Özellikle de  okuyacağınız bir kitaba veya zamanınızı geçirebileceğiniz bir uğraşa sahip değilseniz.

Avrupa’da Noel de yaklaşırken bu uçak bekleme olayının insanları ne denli bunalttığının farkında olan Air Baltic, hazırladığı projeksiyon sayesinde hem insanların Noel’ini kutlamış oldu hem de bir nebze olsun sıkılganlılarını giderdi.

httpv://www.youtube.com/watch?v=f-UinluQJpE&feature=player_embedded

Son birkaç yıldır kullanım sayısı çok yüksek bir ivme ile artan projeksiyon sunumların veya 3D mapping’lerin geleceğin gerilla pazarlama taktiklerinin başında olacağını tahmin etmek pek de zor değil sanırım. Yayınlandığı olan 19 Aralık 2011’den 4 gün sonra Youtube’da 100.000 izlenme rakamı bulmuş olması da bunun bir göstergesi olsa gerek.

1 YORUM

  1. Reklam güzel, ancak bu reklama kanıp sakın tercihinizi airbailtic’ten yana koymayın. Gördüğüm en kötü -hatta sahtekar’da diyebiliriz- havayolu şirketlerinden biridir. Mecbur kalmadıkça tercih etmeyin. Mesela Riga uçuşlarınızda bütçeniz elverdiğince THY’den şaşmayınız ;)

Bir Cevap Yazın