Aksesuar üreticisi Elago tarafından üretilen W3 Stand, Apple Watch için dizayn edilmiş bir şarj standı. Ancak bu ürünün kendine özgün ve onu ilginç kılan bir özelliği var. Apple Watch, şarj olması için bu standa yerleştirildiğinde ikisi birlikte minik bir Macintosh görünümü oluşturuyor.

Tabii bunun için Apple Watch, standa yerleştirildiğinde Nightstand  modu sayesinde tarih ve zaman bilgilerinin bir Macintosh’taki gibi görünmesini sağlıyor. Ayrıca bu şarj standı Apple Watch’ın çizilmesini önlemek için tamamen silikondan üretilmiş.

elago-w3-stand-2

Apple Watch ile birlikte nostaljik bir görüntü oluşturan ve bir süredir satışta olan Elago W3 Stand’in beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı rengi bulunuyor. Elago’nun kendi sitesi üzerinden satın alınabildiği gibi, Amazon üzerinden de satışa sunulan ürünün 14,99 dolarlık Amazon fiyatının, Elago’nun sitesindeki fiyattan çok daha uygun olduğunu belirtelim.

Macintosh’un Apple tarihinde ayrı bir yer bulunuyor. Zira ilk versiyonu 1984 yılında piyasaya sürülen Apple Macintosh, grafiksel arayüzün ve farenin birlikte kullanıldığı ilk bilgisayarlardan biridir. 24 Ocak 1984’te satışa çıkan Macintosh, 3 Mayıs 1984’te 70.000 satış barajına ulaşarak müthiş bir başarı elde etti. Apple, Macintosh’un bu başarısından sonra tüm bilgisayarlarını Macintosh adı altında topladı.

Bir Cevap Yazın