Bu Çanta Sizi Susuz Telefonunuzu Şarjsız Bırakmıyor!

Bir doğa yürüyüşünde önemsemeniz gereken önemli şeyler nelerdir? Güvenliğiniz için haberleşme aygıtlarınızın yeterli şarja sahip olması ve farkında olmadan dehidrasyona maruz kalmamak adına sıvı alımına özen göstermek. Peki bu ikisini sizin adınıza bir çanta yapsa nasıl olur?

ECEEN Güneşi paylaşmaktan mutluluk duyacağınız bir çanta! İçinde yer alan 1.8 litrelik sıvı torbası ile yanınızda ekstra bir su matarası taşımadan kamp yaparken, bisiklete binerken ya da zorlu yürüyüşlerinizde kaybettiğiniz sıvıyı rahatlıkla telafi edebileceğinize emin olabilirsiniz.

Sıradan bir çantadan farklı olarak yolda ihtiyacınız olabilecek en hayati iki gereksiniminizi bir arada sunarak sporunuzu daha eğlenceli hale getirmeyi hedefleye çantanın ön tarafında ise cep telefonunuz ya da GPS cihazınızı Güneş’ten enerji alarak şarj etmenizi sağlayacak çanta ile bütünleşik bir solar panel bulunuyor.

Su geçirmez özellikteki bu çantada yer alan solar panel 7 Watt gücünde. Bisiklet kullananlar için daha ince bir versiyonu bulunuyor ve her ikisi de iPhone, iPad ve diğer 5 voltluk cihazlarınızı rahatlıkla şarj etmenizi sağlayacak bir USB kablo ile geliyor.

 

Su geçirmeyen 10000mAh batarya hem hafif hem de güçlü güneş ile tamamen şarj olması da yaklaşık 6 saat alıyor. Yani acil durumlarda telefonunuzu 3 ya da 4 defa şarj edebilir hale geliyorsunuz. Ayrıca çantadan çıkarılabilir olduğu için daha sonra da kullanılma imkanı da sağlıyor. Böylelikle bataryayı sadece doğa yürüyüşü ya da bisiklet sürmek gibi aktivitelerde değil, her türlü dış mekan aktivitenizde kullanabilirsiniz.

Günlük yaşamda enerji verimliliği yakalamak, tükettiğin enerjinin bir kısmını da olsa bireysel anlamda üretmek oldukça güzel olmalı değil mi?

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın

Amy Winehouse’un Hologramı Seneye Turneye Çıkacak

2011 yılında hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, 2019 yılında hologramıyla dünya turnesine çıkacak. 3D efektlerinin de kullanılacağı turnenin geliri, gençleri alkol ve madde bağımlılığına karşı mücadelesi için çalışan Amy Winehouse Vakfı’na gidecek.

Amy Winehouse’un babası Mitch Winehouse’un Twitter hesabından duyurduğu habere göre hologram teknolojileri şirketi Base Hologram ile yapılan işbirliği kapsamında Amy Winehouse’un hologramı ile dünya turnesi düzenlenecek.

Base Hologram’ın da duyurduğu habere göre Amy Winehouse’un holografik konserinde sürükleyici bir deneyim için 3D efektli 2D görüntüler kullanılacak.

Amy Winehouse’un dünya turu, 2019 yılının sonbaharında başlayacak. Turnede Winehouse’un hologramı aracılığıyla babasıyla da aynı sahneyi paylaşıp, düet yapması da planlanıyor.

Grammy ödüllü sanatçının hologramının kullanılacağı turneyle ilgili açıklama yapan Amy Winehouse’un babası, “Ailemiz BASEhologram ile kurduğu partnerlikten ve Amy’nin hayatını ve işlerini yaşatmaktan büyük kıvanç duyuyor. 2019’un sonlarında yapacağımız turla Amy’nin hayır kurumlarına ve onun adına genç insanlara yardımcı olunacak” dedi.

Kaynak: Haberturk

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Taktığınızda Tüm Açık Ekranları Karartan Sihirli Gözlük

Çağımızda ekranlardan uzak kalmak neredeyse imkansızlaştı. Siz televizyonunuzu kapatsanız, telefonunuzu kendinizden uzak bir yere koysanız bile dışarda bir yerlerde ışıklı reklam ekranlarıyla veya dev televizyonlarla karşılaşmanız çok olası.

Bir girişimci ve mühendis olan Blew, son zamanlarda WIRED’de okuduğu ve ekranlardan yayılan ışığı engelleyen yeni bir film hakkında okuduğu bir makaleyi hatırladı. Sonrasında buna yönelik çalışmalara başladı. Blew prototipi arkadaşı Ivan Cash’e getirdi. Şimdi, Cash ve küçük bir ekip bu konsepti gerçek bir ürüne dönüştürüyor.

Bu hafta Kickstarter’da piyasaya sürülen IRL Gözlükleri, LED ve LCD ekranlardan gelen ışığın dalga boylarını engelliyor. Ve bu sayede tüm dijital ekranlar kapalı gibi gözüküyor. 

Cash, “Teknolojiye de bağımlıyım” diyor. “Hepimiz hayatımızda daha fazla denge geliştirmeye çalışıyoruz.” diye de ekliyor. 

Ekranlara maruz kalmamak adına geliştirilen bu gözlük hakkında ne düşünüyorsunuz, beğendiniz mi ?

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?


8 Haftada Dijital Mükemmeliği Yakalayın!
Eğitimi İncelemek İstiyorum
Digital Excellence Program'da Erken Kayıt Fırsatından Yararlanın
close-link