Game of Thrones’un Demir Tahtı Şeklinde Şarj Standı Nasıl Yapılır?

Hepinizin bildiği üzere, özellikle son birkaç haftadır bir Game of Thrones çılgınlığı yaşanıyor. Bunun nedeni, tabii ki dizinin 7. sezonunun başlayacak olmasıydı, ki geçtiğimiz pazar günü yeni sezonun ilk bölümü yayımlandı. Dizi, dünya çapında o kadar çok ilgi görüyor ki, birçok marka da hayran kitlesinin, dizinin başlamasını sabırsızlıkla beklediği bu dönemde Game of Thrones temalı pazarlama kampanyaları yapmayı ihmal etmedi. Örneğin, fast food restoran zinciri KFC de Game of Thrones’taki Hodor rolü ile tanınan oyuncu Kristian Nairn’e reklamlarında yer verdi.

Sonuç olarak herkesin Game of Thrones’tan bahsettiği bir dönemde, bazı YouTube yayıncıları da dizinin popülerliğini kendi avantajlarına kullanmak için Game of Thrones temalı videolar yayımladılar. Bu YouTube yayıncılarından biri de Natural Nerd’dü. Natural Nerd, Game of Thrones’un meşhur Demir Taht’ı (Iron Throne) görünümünde bir şarj standının evde nasıl yapıldığını gösteren bir video yayımladı.

Büyük bir parça tahta, birkaç demir parçası, sünger, çok sayıda minik plastik kılıç, yapıştırıcı ve boya kullanılarak çok büyük bir emek sonucunda ortaya çıkan ürünse bütün bu zahmete değdiğini kanıtlıyor. Eğer siz de kendi Game of Thrones tahtınızı yapmak istiyorsanız nasıl yapıldığını Natural Nerd’ün aşağıda yer alan videosundan öğrenebilirsiniz.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon İçerik Editörü

Bir Cevap Yazın

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link