Adobe Programları, Sigara ve İlaç Olarak Resmedildi

Özellikle Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi Adobe programları ile uğraşan grafik tasarımcılar bilirler: Bu programlar, her ne kadar kapsamlı özellikleriyle birçok tasarım işinizin üstesinden gelmenizi sağlasalar da bazen sizi bilgisayarınızın ekranı yumruklayacak kıvama da getirebilirler.

DesignTaxi’nin hazırladığı yazıya göre, 20 yaşında olan ve dört yıldır grafik tasarımı ile uğraşan Stuart Moore da birçok tasarımcı gibi zaman zaman Adobe programlarını seven, zaman zaman ise onlardan nefret eden biri. Moore da bu durumu tasarımlarına yansıtmaya karar vermiş ve Adobe programlarını bağımlılık yapan ve iyileştiren maddeler olarak betimlemiş.

Moore, tasarımlarında Adobe programlarını sigara, yara bandı, şırınga ve hapa benzetmiş. Sigara benzetmesi, programların kötü taraflarını ve bağımlılık yaptığına vurgu yaparken yara bandı, şırınga ve hap benzetmeleri de programın birçok sorunu çözmeye yardımcı olmasına dikkat çekiyor. Moore’un bu tasarımlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Stuart Moore’un farklı tasarımlarını görmek için internet sitesini ziyaret edebilir ya da Instagram hesabına göz atabilirsiniz.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon İçerik Editörü

Bir Cevap Yazın

Tchibo’dan Taşınabilir Kahve Makinesi

Tchibo, nerede olursa olsun kahve keyfinden vazgeçmek istemeyenlere güzel bir çözüm sunuyor: Taşınabilir manuel espresso kahve makinesi Cafissimo Pocket sayesinde, Tchibo espresso kapsülleriyle hazırlanmış gerçek kahve keyfini ister piknikte, ister kampta, ister ofiste doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tchibo’nun fonksiyonel ürünü Cafissimo Pocket ile kahve severler, ne zaman ve nerede isterlerse taze demlenmiş espressonun keyfini çıkarıyor. Hayatın her anında kahveye ulaşmayı kolaylaştıran Cafissimo Pocket ile seyahat etmeyi ve açık hava aktivitelerini sevenler kahvesiz kalmıyor.

Kullanımı oldukça kolay olan Cafissimo Pocket, elektriğe ihtiyaç duymadan, kendi ellerinizle uygulayacağınız basınçla çalışıyor. Kapsül haznesine Cafissimo espresso kapsülünü yerleştirmeniz, sıcak suyu su haznesine koymanız ve pompa mekanizmasına basınç uygulamanız mükemmel kahve lezzetine ulaşmanız için yeterli oluyor. Pratik bir ürün olan Cafissimo Pocket aynı zamanda, mini boyutu ile yer kaplamıyor ve çantalarda kolaylıkla taşınabiliyor.

Kahve severler Cafissimo Pocket’i, tüm Tchibo mağazalarından, tchibo.com.tr internet mağazasından ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından temin edebiliyor.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link