Sosyal medyanın hayatımızda kapladığı alanın artışına paralel olarak yeni ihtiyaçlarla karşılaşıyoruz. Bu ihtiyaçların belki de en önemlisi TweetWall‘lar. Son yıllarda etkinliklerde sıkça görmeye alıştığımız TweetWall’lar sayesinde hem etkinliklerdeki etkileşim oranı artıyor hem de etkinliğin daha efektif bir şekilde takip edilmesi sağlanıyor. Hal böyle olunca TweetWall’lar da etkinliklerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başladı.

TweetWall Pro etkinliklerde kullanıma özel olarak geliştirilmiş, katılımcıları Twitter üzerinden tweetleşmeye teşvik eden, etkileşimi ve sosyal medya görünürlülüğünü arttıran web tabanlı bir uygulama. Belçikalı bir ekip tarafından geliştirilen TweetWall Pro; festival, konser, konferans, fuar, spor müsabakaları, sokak pazarlaması, televizyon programları gibi birçok organizasyonda kullanılabiliyor.

TweetWallPro.com adresi üzerinden kullanılan sistem; anahtar kelime ve liste tanımlama, tasarım özelleştirme, filtreleme ve yönetim, detaylı raporlama gibi özelliklerin yanı sıra tweet akışı esnasında sponsor tanıtım ve promosyon özelliği ile de dikkat çekiyor.  Oylama, yarışma gibi farklı çalışmaların da yürütülebildiği sistem, ihtiyaçlara yönelik olarak şekillendirilebiliyor. Sistemi kullanım ihtiyaçlarınıza göre ücretsiz olarak da kullanabilmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın