Bir sandalyenin size sarılması pek normal değilmiş gibi görünse de Lew’LaraTBWA ve Outback Steakhouse ortaklığı sayesinde artık bu mümkün!

Artık klasik doğum günü kutlamaları geride kaldı. Tebrikler de diğer pek çok şey gibi sosyal medya üzerinden yapılıyor. Gerçi Facebook’la geçirdiğimiz uzun yıllardan dolayı Facebook üzerinden yapılan kutlamalar da klasikleşmeye başlasa da hala popüler bir yöntem.

Amerika’nın ünlü yemek zincirlerinden biri olan Outback Steakhouse ile Brezilyalı Ajans Lew’LaraTBWA bu klasikleşmeye başlayan kutlamalara yeni bir soluk getiriyor. B-Day Chair adı verilen bir uygulama sayesinde Facebook kutlamalarınız birer sarılmaya dönüşüyor. Arkadaşlarınız doğum gününüzü kutladıkça Outback’te oturduğunuz özel koltuk size sarılıyor.

Çok eğlenceli ve amacına uygun bir uygulama olmuş. Doğum günü yemeklerini Outback’te yemek için güzel bir neden sunulmuş.

Paylaş
Anadolu Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu. Bölümünün adı ne kadar uzun olsa da işin özünde o bir ‘iletişimci’. En büyük hayali, bir gün dünyayı yeniden keşfetmek.

Bir Cevap Yazın