Magnum’un yeni kampanyası “Haz peşinde” nin son çalışmalarından biri olan reklam serisine çok önem veriliyor Magnum tarafından. Orlando Bloom gibi başarılı bir yıldız ile çıkılan yeni yolda doğru ve kendinden emin adımlarla ilerlemek isteyen Magnum, yeni çalışmanın ikinci ayağını da internet ortamında tüketicilerin beğenisine sundu.

İkinci ayakta, sosyal medya olarak en çok kullanılan sitelerden biri olan Youtube üzerinde bir çalışma uyguladı Magnum. Çalışmanın Youtube’da ilk önerilen reklam olarak gözüküyor olması, çalışmaya ne kadar önem gösterildiğini de bize anlatıyor aslında. Orlando Bloom ile bir röportaj yaparak, Bloom’dan Magnum kadınını tarif etmesi isteniyor. Bu kurgu üzerine hazırlanan çalışma ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi gayet iyi başarmış marka.

Bu başarılı çalışmada aslında Orlando Bloom’a tanıdığımız ve bizden bir isim eşlik ediyor, Selma Ergeç. Röportajı yapan kişi kimliğinin yanı sıra farklı karakterleri de canlandıran Selma Ergeç, Orlando Bloom ile birlikte başarılı bir çalışmanın altına imzasını atmış bulunuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=fg6ScWHvf5A

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın