Endüstri 4.0 devrimi ile birlikte gelişmeye başlayan yeni akımla birlikte mesleklerde iş yapma yöntemleri değişmeye devam ediyor.

Bu kapsamdaki teknolojilere uyum sağlayabilmek ve kurumların bunları bir şirket kültürü haline getirebilmesi çok önemli.

Sürdürülebilirliği sağlayan temel prensip teknolojide olduğu gibi düşüncede de “hibrit” olmaktan yani bir konuda uzmanlaşmaktan değil, disiplinler arası yeteneklere sahip olabilmek ve bunları hayata geçirebilmekten geçiyor.

Hibrit düşünen kişi farklılıkları bir araya getirir, analitik ile deneyimi birleştirerek birden fazla alanda rol alır ve iş hayatında da birden fazla pozisyonda çalışabilir.

Bizler sektör için eğitim, içerik ve etkinlik üreterek hibrit anlayışımızı ortaya koyuyoruz. Bu ruhla Pazarlamasyon Akademi olarak eğitim desteği ile yeniliklere ayak uydurmanızı, karmaşık durumları yönetmenizi, eleştirel düşünmenizi ve problem çözme yeteneğinizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

KAZANIMLARIMIZDijitalleşme

Dijitalleşme sürekli bir değişim ve dönüşüm içinde olduğundan dijital çağı yakalayabilmek için hibrit bir yaklaşım içinde olmak gerekiyor. Örneğin geleneksel pazarlamayı bilmenin yanı sıra gelenekseldeki bilgilerimizi dijital ortamda kullanabilmek için dijitali de öğrenmek gerekiyor.

Eğitimlerimizde teknolojiyi kullanarak sizlere yeni dijital yetkinlikler kazandırmayı ve ürettiğimiz içeriklerle de bu bilgilerinizi sürekli güncel tutmanızı amaçlıyoruz.Sektörel Trend Takibi

Trendlerin hızlı değişimi ve çeşitliliği nedeniyle trendleri takip etmek artık çok zor. Özellikle son dönemlerde hıza yetişememe kaygısından kaynaklı “bir şeyleri kaçırıyor hissi” yoğun bir şekilde yaşanmakta.

Biz eğitimlerimiz ve içeriklerimizle en yeni trendleri yakalamanızı kolaylaştırıyor ve  sektörel trendleri iş hayatınıza hızlı bir şekilde entegre etmenizi sağlıyoruzDeneyim

Deneyim sadece zamanla kazanılmış birikimler değil, aynı zamanda farklı yolları keşfedebilme cesaretini göstermektir. Dolayısıyla bir yönetici, bir girişimci deneyimleri dijitalleşme ile ölçümleyip anlamlandırarak sıradanlıktan kurtulabilir.

Farklı bakış açımızla ve yeniye olan tutkumuzla etkinliklerimizde yaşattığımız deneyimlerin yanı sıra eğitimlerimizdeki deneyimsel öğrenim çalışmalarıyla anlamlı bir deneyim yaşatırız.


Yaratıcılık

Yaratıcılık yapay zekanın insanoğlunun elinden alabileceği bir yetkinlik olmadığı gibi, yaratıcılığın belli bir tanımı veya algoritması yoktur. Yeni teknolojiler ve yeni çalışma yöntemleri gelişip değiştikçe bu yeniliklerin karşısında çalışanlar yaratıcı düşünmeye, yaratıcı çözümler üretmeye ihtiyaç duyacak.

Tasarladığımız eğitimler detayları ve farklılıkları bir araya getirerek hayatınızın her alanında olduğu gibi kurumunuzda da büyük bir sinerji oluşturmanızı sağlayacak.


Problem Çözme Becerisi

Her çağın kendine özgü problemleri olduğu gibi dijital çağın da kendine has problemleri vardır. Çağımızdaki değişim hızı, iletişimsel kopukluk gibi problemlere ancak çağa adapte olarak çözüm bulunabileceğine inanıyoruz.

Eğitimlerimiz problemleri analiz edip, sistematik olarak ele alıp hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacak.


Doğru Karar Alma

Günümüzde teknolojik gelişmelerin hızı hayatın ritmini arttırıp, akışını hızlandırmaktadır. Bu tempo içerisinde karşılaşılan sorunlara hem hızlı hem doğru kararların alınması oldukça zordur. Aldığımız kararların kalitesi ve isabetli olması gerek mesleki gerek sosyal hayatımızı derinden etkiler.

Eğitimlerimiz hayatınızda olduğu gibi tüketicilerin satın alma kararlarına etki eden görünmez faktörlerin neler olabileceğini anlamanızı, doğru kararlar alıp doğru stratejiler üretmenizi sağlar.

İş Birliği İçerisinde Olduğumuz Bazı Eğitmenler

Bora Alçı

Hakan Şenbir

Mustafa İçil

Uğur Batı

Yakup Bayrak

Yener Girişken

Süreç Nasıl İşliyor?

alphanum_number-1_flat-circle-white-on-black_512x512

Analiz & Araştırma

Eğitim vereceğimiz kuruma maksimum faydayı sağlayabilmek adına öncelikle kurumun çalışanlarını, iş kültürünü, sektörün dinamiklerini, pazar koşullarını analiz ederek eğitimin amacını ve içeriğini belirliyor, bu ihtiyaçlara özel geliştirdiğimiz çözüm önerilerini derliyoruz.

Böylelikle eğitimi kişiselleştirip, olası zaman kayıplarını engelleyerek verimliliği maksimize ediyoruz.

alphanum_number-2_flat-circle-white-on-black_512x512

Uygulama

Eğitim sağladığımız kurum ile ilgili analiz donelerini, eğitimin tüm ayrıntılarında kullanarak sağladığımız faydayı en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Kurumun ihtiyacı olan alanda uzmanlığa sahip eğitmenler tarafından o kurumun ihtiyacına özel olarak tasarlanan eğitimler sayesinde hem kuruma rekabetçi avantaj kazandırıyor hem de katılımcılara konuyu derinlemesine öğrenme fırsatı sunuyoruz.

alphanum_number-3_flat-circle-white-on-black_512x512

Geri Bildirim

Şunu çok iyi biliyoruz ki tasarladığımız her eğitim, ürettiğimiz her çözüm, bir sonraki eğitimimiz için elde edeceğimiz en büyük referansımız.

Süreci kurgularken kurum ile yaptığımız bire bir görüşmeler sonucunda uyguladığımız çözümün hemen ardından geri bildirim ve değerlendirme amacıyla kurumu ziyaret ediyor ve ‘Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları’ hazırlıyoruz.