Kurum içi Eğitimler

Kurumların hemen hemen her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı profesyonel dünyadaki dinamikleri takip ederek, sektöre yön verebilecek trendlere adapte olabilmesi sanıldığı kadar kolay bir süreç değil. Pazarlamasyon Akademi olarak kurumunuzun değişime adapte olması ve rekabetçi avantaj sağlamasının ancak kendisini sürekli geliştiren ve trendlere hakim olan yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabileceğini düşünüyoruz.
mmw.001

Süreç Nasıl İşliyor?

alphanum_number-1_flat-circle-white-on-black_512x512

Analiz & Araştırma

Eğitim vereceğimiz kuruma maksimum faydayı sağlayabilmek adına öncelikle kurumun çalışanlarını, iş kültürünü, sektörün dinamiklerini, pazar koşullarını analiz ederek eğitimin amacını ve içeriğini belirliyor, bu ihtiyaçlara özel geliştirdiğimiz çözüm önerilerini derliyoruz.

Böylelikle eğitimi kişiselleştirip, olası zaman kayıplarını engelleyerek verimliliği maksimize ediyoruz.

alphanum_number-2_flat-circle-white-on-black_512x512

Uygulama

Eğitim sağladığımız kurum ile ilgili analiz donelerini, eğitimin tüm ayrıntılarında kullanarak sağladığımız faydayı en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Kurumun ihtiyacı olan alanda uzmanlığa sahip eğitmenler tarafından o kurumun ihtiyacına özel olarak tasarlanan eğitimler sayesinde hem kuruma rekabetçi avantaj kazandırıyor hem de katılımcılara konuyu derinlemesine öğrenme fırsatı sunuyoruz.

alphanum_number-3_flat-circle-white-on-black_512x512

Geri Bildirim

Şunu çok iyi biliyoruz ki tasarladığımız her eğitim, ürettiğimiz her çözüm, bir sonraki eğitimimiz için elde edeceğimiz en büyük referansımız.

Süreci kurgularken kurum ile yaptığımız bire bir görüşmeler sonucunda uyguladığımız çözümün hemen ardından geri bildirim ve değerlendirme amacıyla kurumu ziyaret ediyor ve ‘Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları’ hazırlıyoruz.

İş Birliği İçerisinde Olduğumuz Bazı Eğitmenler

Bora Alçı

Hakan Şenbir

Mustafa İçil

Uğur Batı

Yakup Bayrak

Yener Girişken

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link