Vodafone rakipleri Avea ve Turkcell’in internet atağına cevap konusunda çok da gecikmedi. Beşiktaş Kültür Merkezi’nin sevilen oyuncularıyla hazırladıkları reklam serisine devam eden Vodafone başarılı reklamlara da imza atıyor. BKM’nin sevilen karakteri İbrahim ile hazırladıkları yeni reklam çalışmasında aile için sunulan internet paketi kampanyasını ön plana çıkarmışlar.

Y&R imzası ile başarılı çalışmalara imza atan Vodafone’un son reklam filminde ana kahramanımız İbrahim, baba rolünü oynuyor. Genellikle Türk babalarının jenerasyonlarından dolayı çok fazla teknoloji ve internetle haşır neşir olmaması gibi bir içgörüyü başarılı bir şekilde süzen ekip yeni internet paketinin ön plana çıkarılmasını da esprili ve sempatik bir dille gerçekleştirdi. Vodafone’un sevilen karakterlerle oluşturduğu bilinirliğini bir adım daha öteye taşıyacak bir çalışma olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=fbzIlfrikic

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın