Bir süredir ekranlarımızda Turkcell’in yeni reklamlarını görmekteyiz. Telekominikasyon sektörü zaten bilindiği üzere çok hızlı değişen ve gelişen bir sektör olarak karşımızda. Her hafta üç büyük GSM operatörünün yeni reklamlarını görmeye alıştık da diyebiliriz bir yandan. İşte Turkcell de yeni reklamı ile bu sefer ilginç bir sürpriz ile karşımızda.

Geçtiğimiz hafta İşler Güçler ekibi ile karşımıza çıkan Turkcell’in bu sefer de T40 telefonunu vurguladığı reklamı ekranlarımızda dolaşmaya başladı. Bu reklamda bizi sosyal medyayı bir hayli meşgul etmiş bir karakterle karşımızda Turkcell. Arnavut Şevket lakaplı kuşlarla ilgili yapılan bir röportaj sırasındaki kuş dili yorumları olan “Çipetpet” gibi sözcükleriyle ünlenen kişiyi reklamda görüyoruz. Sempatik unsurlarla süslenen reklama çok büyük bir prodüksiyon bütçesi ayrılmadan, nasıl başarılı bir çalışma ortaya çıkarılır başlığında bakabiliriz.

http://www.youtube.com/watch?v=LW4lOajCKc4

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın