Turkcell’in İşler Güçler ekibiyle olan yeni reklam kampanyasına hepimiz aşina olmaya başlamışken, Profesyoneller Kulübü için hazırladıkları yeni çalışmada yine bu eğlenceli üçlüyle işbirliği yapmışlar. Ekranın sevilen üçlüsü Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile izleyicinin dikkatini çekmeyi amaçlayan çalışmada, yeni serideki tarihi doku yerine kampanyaya uygun bir ortam olarak profesyonel bir iş dünyası yansıtılmış.
İki film halinde hazırlanan çalışmada Turkcell’in biraz daha özelleştirdiği müşteri segmentine hitap ettiği Profesyoneller Kulübü vurgulanmış. Profesyoneller Kulübü’nün aklınızı okuyan kulüp olduğu sloganıyla ilerleyen reklamlarda, İşler Güçler ekibinin kendine has oyunculukları da reklamı bir hayli ilgi çekici kılmış. Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi imzası bulunan çalışma ile kampanyanın ne kadar başarılı olduğu hakkındaki sonuçlar yakında ortaya çıkacaktır.

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın