Mesafeler aşkların, ilişkilerin bir numaralı düşmanı olarak bilinir. Manevi olarak bir arada olsa da aşıklar, maddi olarak bir mesafe girdiğinde zorluklar başlar denir her zaman. Turkcell bu içgörüyü çok güzel bir referans noktası haline getirerek, Alametifarika ile son zamanların belki de en başarılı çalışmalarından birine imza attı.

Mesafelerin ilişkilerdeki engel olduğu referans noktasına dayanarak hazırlanan bu çalışmada iki farklı karede yaşayan iki farklı ama tek atan yüreğe sahip kahramanlarımızı görüyoruz. Anları, yaşadıkları farklı olsa da hissettikleri aynı olan bu kahramanlarımız, aslında her anlarını birbirleri ile geçiriyorlar Turkcell sayesinde. Her anlarındaki ortak nokta sevgi ve Turkcell olan bu kahramanlarımız, günlük yaşamdan kişiler olarak da karşımızda denebilir bir yandan. Günlük hayatı iyi tahlil eden Alametifarika ve Turkcell’in bu yeni çalışması ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardığını söyleyebiliriz. İlerleyen dönemlerde bu etki ile Turkcell’in hedeflediği kitleyi ne kadar yakalayabildiğini göreceğiz.

http://www.youtube.com/watch?v=_yZ-84RiyxA

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın