Türkiye’de ve elbette dünyada reklam yapmak oldukça zor iş tabi ki, çünkü mecralar çok kirlenmeye başladı. Hangi yana dönerseniz dönün reklamla, bir viralle ya da daha başka tanıtımlarla burun buruna geliyorsunuz. İşte böyle bir dünyada sağlam ve hatırlanacak işler yapmak, farklı olmaktan ya da farklı bakabilmekten geçiyor.

Farklı işlerden bir tanesi de KFC’den geldi. #sıkıdostlar etiketiyle duyurdukları çalışmada, sıkı dost olan birkaç gönüllüye sorular yöneltmişler. Sonunda da günümüzün trendi olan eğlenceye dair bir video ortaya çıkmış. Eğlenceli seyirler :)

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın